Clt, Yığma, Kargas Tipindeki Ahşap Evlerin Tümünü Üretiyoruz.İnsanlık tarihinden bu yana doğa ve insan arasında önemli bir rol oynayan ahşabın kullanımı, yapay yapı malzemelerinin gelişmesiyle son 100 yıldır azaldı. İklim değişikliği, küresel ısınma gibi çevre faktörlerinin çok önemli olduğu günümüzde ise, başta yapı malzemesi olmak üzere ahşap, hak ettiği konuma yeniden gelmiştir.

Ahşabı sadece bugün değil, geleceğin de yapı malzemesi olarak gören, ahşap üretimi ve işleme teknikleri üzerine uzmanlaşmış NASWOOD için ahşap ev üretimi de artık kaçınılmaz hale gelmişti. Güçlü mühendislik ve mimarlık departmanıyla harekete geçen ekibimiz ahşap ev üretimi için NASHOUSE’u yarattı.

Gerçekleştirdiği büyük yatırımlarla edindiğison sistem makine teknolojileriyle NASHOUSE bugün; ayrı türdeki “KARGAS EVLER”, “YIĞMA EVLER” ve “CLT EVLER”i anahtar teslimi olarak müşterilerine sunmaktadır. Ahşap evlerin oluşmasını sağlayan yapı elemanlarının tomruk biçiminden nihai ürüne ulaşmasına kadar olan sürecin tamamı bünyemizde sonuçlanmaktadır.

Güçlü üretim parkurumuz ve eğitimli teknik personelimiz sayesinde, her biri montajı ile birlikte 15 günde teslim edilmek üzere, yılda yaklaşık 250 adet ahşap ev üretebilmekteyiz