Yükselen Bir Türkiye Için Tüm Gücümüzle üretime Devam Ediyoruz.ÖZEL (EĞRİSEL) LAMİNE KİRİŞLER

3,3 Metre Yükseklik ve 50 Metre Uzunluğa Kadar.

Ahşap laminesi; daha büyük ahşaplar elde etmek için, bağımsız ahşap tabakaların (lamel), özel endüstriyel tekniklerle tutkallanıp preslenerek birleştirilmesi işlemidir. Laminasyon tekniği uygulanarak üretilmiş lamine ahşapların kalitesi masif ağaç malzemeden çok daha üstündür. Taşıyıcı özelliği ve mekanik direnci de çok yüksektir. Grubumuzun lamine ahşap üreticisi olan Naslam; kiriş, kolon, makas, kemer ve bunlar gibi birçok farklı formdaki yapısal ahşap elemanlarını statik değerleri ve yangın payıda eklenerek projeye özel olarak üretebilmektedir.

STANDARD LAMİNE AHŞAP KİRİŞ

Lamine edilerek geliştirilmiş taşıyıcı yapısal ahşaplar, kendi doğasından çok daha güçlü olarak yapılarda yeniden hayata bağlanır. Ağır yüklerin ve büyük açıklıkların bulunduğu yapılar için mükemmel özellikler sergiler. Sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik kazanımları birlikte sunan, çok zarif bir ahşap yapı elemanıdır.

Tercih sebebi de oluşturan doğal ahşap yapısı sayesinde, ek bir kaplama maliyeti getirmeden, kendi başına mimari ve görsel olarak üstün özelliklere sahiptir. Taşıyıcı özelliği, mekanik direnci çok yüksek olan lamine edilmiş ahşaplar, özgül ağırlığının da hafif olması nedeniyle beton ve çelik yerine tercih sebebi oluşturmaktadır.

Lamine ahşaplar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kiriş, kolon, makas, kemer v.b. olarak üretilen lamine ahşaplar, taşıyıcı özellik isteyen konut, inşaat, endüstri, spor tesisi, kapalı yüzme havuzu, köprü ve yol yapılarında, bir yaşam süresinden çok daha fazla dayanımla ve güvenle kullanılabilmektedir. Lamine ahşaplar, yoğun ve homojen yapısından dolayı olarak diğer malzemelere oranla yangına karşı daha dayanıklı, deprem güvenliği de daha yüksektir.

Lamine ahşap üretiminin her aşamasında, yüksek bilgi, eğitimli teknik personel ve son teknolojilere sahip olan Naswood, lamine ahşap üretimlerini kendi fabrikasında gerçekleştirmekte, Naslam markası ile müşterilerine sunmaktadır.

#naswood #naslam #nasthermowood #nashouse #naspen #naspan #nasreed